[vc_row][vc_column][vc_single_image image=“15835″ img_size=“full“][vc_column_text]Každý správný běžecký klub má mít svůj dres, protože jeden dres – jeden team. Představujeme vám první produkt naší nové sportovní běžecké značky Běžec Team. Doufáme, že se vám dresy budou líbit a budete v nich podávat skvělé výkony…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“13512″ img_size=“500×580″ onclick=“custom_link“ link=“https://www.bezec.eu/produkt/narodni-dres-cr-damsky-strih/“][vc_column_text]NÁRODNÍ DRES ČR – DÁMSKÝ STŘIH PLUS ČELENKA[/vc_column_text][vc_column_text]Úžasné národní barvy, velice pohodlný střih, krásný motiv a skvělý materiál co pohodlně sedne na tělo. Tak by se dalo charakterizovat dámské běžecké triko v národních barvách. Představujeme ti limitovanou edici dámského národního běžeckého dresu naší sportovní značky Běžec TEAM se siluetou lva na prsou a česku vlaječkou na rukávu.

Cena: 899 Kč + poštovné pro nečleny klubu
599 Kč + poštovné pro členy klubu

Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL[/vc_column_text][vc_btn title=“Koupit dámský dres“ style=“classic“ color=“pink“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.bezec.eu%2Fprodukt%2Fnarodni-dres-cr-damsky-strih%2F|||“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“13514″ img_size=“500×580″ onclick=“custom_link“ link=“https://www.bezec.eu/produkt/narodni-dres-cr-damsky-kopie/“][vc_column_text]DÁMSKÝ KLUBOVÝ DRES ČR/SR PLUS ČELENKA[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]Úžasné barvy, velice pohodlný střih, krásný motiv a skvělý materiál co pohodlně sedne na tělo. Tak by se dalo charakterizovat naše nejžádanější dámské běžecké triko. Představujeme ti limitovanou růžovou edici dámského běžeckého dresu naší sportovní značky Běžec TEAM se siluetou ženy a česko a slovenskou vlaječkou na rukavech.

Cena: 899 Kč + poštovné pro nečleny klubu
599 Kč + poštovné pro členy klubu

Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL[/vc_column_text][vc_btn title=“Koupit dámský dres“ style=“classic“ color=“pink“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.bezec.eu%2Fprodukt%2Fnarodni-dres-cr-damsky-kopie%2F|||“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“13512″ img_size=“500×580″ onclick=“custom_link“ link=“https://www.bezec.eu/produkt/narodni-dress-cr-pansky/“][vc_column_text]NÁRODNÍ DRES ČR – PÁNSKÝ STŘIH PLUS ČELENKA[/vc_column_text][vc_column_text]Úžasné národní barvy, velice pohodlný střih, krásný motiv a skvělý materiál co pohodlně sedne na tělo. Tak by se dalo charakterizovat pánské běžecké triko v národních barvách. Představujeme ti limitovanou edici pánského národního běžeckého dresu naší sportovní značky Běžec TEAM se siluetou lva na prsou a česku vlaječkou na rukávu.

Cena: 899 Kč + poštovné pro nečleny klubu
599 Kč + poštovné pro členy klubu

Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL[/vc_column_text][vc_btn title=“Koupit pánský dres“ style=“classic“ color=“primary“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.bezec.eu%2Fprodukt%2Fdrescrpani%2F|||“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“13513″ img_size=“500×580″ onclick=“custom_link“ link=“https://www.bezec.eu/produkt/narodni-dres-sr-pansky/“][vc_column_text]NÁRODNÍ DRES SR – PÁNSKÝ STŘIH PLUS ČELENKA[/vc_column_text][vc_column_text]Představujeme ti limitovanou edici národního běžeckého dresu naší sportovní značky Běžec+ v národních barvách, se státním znakem na prsou a vlaječkou na rameni. Pokud se vám nelíbí národní barvy a přesto národní znak chcete, můžete si vybrat s barevných variant. Dres je v celkové limitov. edici 100ks.

Cena: 899 Kč + poštovné pro nečleny klubu
599 Kč + poštovné pro členy klubu

Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL[/vc_column_text][vc_btn title=“Koupit pánský dres“ style=“classic“ color=“primary“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.bezec.eu%2Fprodukt%2Fnarodni-dres-sr-pansky%2F|||“][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“13684″ img_size=“500×580″ onclick=“custom_link“ link=“https://www.bezec.eu/produkt/bezecka-celenka-barevna/“][vc_column_text]BĚŽECKÁ ČELENKA – BAREVNÁ[/vc_column_text][vc_column_text]Je přece nemyslitelné mít jiné běžecké triko a k tomu jinak barevnou čelenku. I na tyto detaily jsme při navrhování naší běžecké kolekce mysleli. Vše musí být veselé, barevné a sladitelné. Proto jsme navrhli tyto elegantní běžecké čelenky z příjemného, lehkého a samozřejmě elastického materiálu. Materiál je sešitý v zadní části hladkým švem. Potisk z lícu, rub je v bílé barvě. Výška čelenky 9 cm. Celkem nabízíme 5 barevných variant kopírující barvy a vzory jednotlivých dresů.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“13685″ img_size=“500×580″ onclick=“custom_link“ link=“https://www.bezec.eu/produkt/bezecka-celenka-narodni/“][vc_column_text]BĚŽECKÁ ČELENKA – NÁRODNÍ[/vc_column_text][vc_column_text]Je přece nemyslitelné mít jiné běžecké triko a k tomu jinak barevnou čelenku. I na tyto detaily jsme při navrhování naší běžecké kolekce mysleli. Vše musí být veselé, barevné a sladitelné. Proto jsme navrhli tyto elegantní běžecké čelenky z příjemného, lehkého a samozřejmě elastického materiálu. Materiál je sešitý v zadní části hladkým švem. Potisk z lícu, rub je v bílé barvě. Výška čelenky 9 cm. Tato čelenka slouží jako doplněk k národnímu dresu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“2/3″][vc_single_image image=“13330″ img_size=“large“ onclick=“zoom“][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Popis a vlastnosti materiálu:

Vlastnosti materiálu:  jde o materiál, který je vyroben z profilovaných vláken, která napomáhají odvádět pot z pokožky a urychlují jeho odpařování, jeho dostatečná pružnost,měkkost materiálu zaručuje pohodlí a větší přizpůsobivost při sportování. Materiál udrží tělo v suchu a pohodě i při největším horku a napomáhá tak ke zvyšování výkonnosti při sportu (tím, že výrobek rychle odvádí pot a udržuje tělo v suchu a šetří energii sportovce). Aby materiál odváděl spolehlivě pot, doporučuje výrobce, aby dres přiléhal na tělo. Při testech na odvod potu byly výrobky z Micro CoolMaxu během 30 minut naprosto suché, zatímco výrobky z bavlny obsahovaly ještě více než 50% vlhkosti.

Výhody: rychlý přenos potu od povrchu těla, zvýšená prodyšnost a tím vyšší komfort, po vyprání velice rychle suché, vlákna Micro CoolMax jsou odolná proti plísni a pachu.

Vzhled materiálu: malá oválná očka (bez lesku, vzhled matový)

Složení: 100% polyester, 135 g/m2[/vc_column_text][vc_empty_space height=“64″][vc_empty_space height=“64″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_single_image image=“13329″ img_size=“large“ alignment=“center“][vc_column_text]

Velikost tričko DÁMSKÉ XS S M L XL XXL
A – délka dresu (cm) 62  64 66  68 70 72
B – šířka hrudníku (cm) 43 45 47 49  51  53
C – délka rukávu (cm) 24 25,5 27 28,5 30 31,5
D – šířka pasu (cm) 39 41 43 45 47 49

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Velikost tričko PÁNSKÉ

XS

S

M

L

XL

XXL

A – délka dresu (cm) 66 68 70 72 74 76
B – šířka hrudníku (cm) 46 49 52 55 58 61
C – délka rukávu (cm) 33 35 37 39 41 43

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“64″][vc_column_text]Dres je  klasického volného střihu a je základním modelem klubového dresu na běhání. Má klasické rukávy a kulatý průkrčník. Je ideální pro všechny běžce, kteří nemají dokonalou vysportovanou postavu a nemají v lásce přiléhavý textil. K dresu si můžete dokoupit běžeckou čelenku v národních barvách a v blízké budoucnosti doplnit i o stejně elegantní krátké běžecké legíny, dlouhý ručník a sportovní vak.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]