0.00Kč

Žádné produkty v košíku.

Jaký je český běžec/běžkyně? Zapoj se do ankety a získej hlavní cenu příspěvek 10.000 Kč na běžecké oblečení a hodinky POLAR VANTAGE V2!

Sdílej článek:

Date:

Jaký je typický český běžec a běžkyně? Kolik km uběhne za měsíc? Proč vlastně běhá? Kolikrát týdně obouvá své běžecké boty a vyběhne ven? Jsme národ Emila Zátopka, kde každý chce vítězit a uběhnout dál, nebo bereme běh jako lék na naši duši? Je běh prostředek pro navázání nových přátelství, či nám pomáhá s naším sebevědomím? A co nás jako běžce zajímá? 

Na všechny tyto a další otázky hledá odpověď tento svého druhu nejrozsáhlejší běžecký průzkum u nás. Pokud vyplníte dobrovolný kontaktní formulář, budete zařazeni do losování o hodnotné ceny uvedené v úvodu ankety.

Jako dárek od nás každý, kdo vyplnil kontaktní formulář, obdrží do své emailové schránk speciální slevový kupon. Tímto kuponem si odemknete členství BĚŽEC BENEFIT +, které vám od 1/2 července zpřístupní prémiový obsah označený v názvu (BB+) a stránku Běžec Benefit Plus, kde naleznete ON LINE časopis Běžec Benefit+ pro členy ZDARMA. Hodnota kuponu představuje 100% ceny členství tzn. 365 Kč.

Děkujeme Vám za Váš čas a za zodpovězení otázek. Díky nim budeme moci UPRAVIT PROJEKT BĚŽEC+ přesně tak jak si budete přát. Vaše spokojenost, je pro nás naprosto klíčová a jsme rádi, že jste se stali součástí nejpodrobnějšího novodobého běžeckého průzkumu v ČR.

Štěpán Běžec

Sledujte nás na sociálních sítích:
Instagramový profil: bezecplus

FB stránka: Běžec
FB skupiny: Běžec+, Hubneme během
Budeme se na vás těšit !

Štěpán Běžec
Štěpán Běžechttps://www.bezec.eu
Tento článek je dílem redakce on line magazínu Běžec Benefit +
spot_imgspot_img

V časopisu take najdete:

Newsletter každé pondělí

Podobné články
běžec plus

Policie Modrava v běhu

Oblíbený kriminální seriál Policie Modrava se odehrává v horském...

Zdravé recepty pro běžce

Jídlo a především vhodně nutričně poskládané jídlo, z čerstvých...

Trénink začíná v kuchyni aneb proč je pro běžce důležitá výživa?

Stalo se vám někdy, že jste poctivě trénovali na...

Když kalorie není prostě jen kalorie

Jsem ji jistý, že jste už mnohokrát slyšeli tvrzení,...