Jaký je český běžec/běžkyně? Zapoj se do ankety a získej hlavní cenu příspěvek 10.000 Kč na běžecké oblečení a hodinky POLAR VANTAGE V2!

Jaký je typický český běžec a běžkyně? Kolik km uběhne za měsíc? Proč vlastně běhá? Kolikrát týdně obouvá své běžecké boty a vyběhne ven? Jsme národ Emila Zátopka, kde každý chce vítězit a uběhnout dál, nebo bereme běh jako lék na naši duši? Je běh prostředek pro navázání nových přátelství, či nám pomáhá s naším sebevědomím? A co nás jako běžce zajímá? 

Na všechny tyto a další otázky hledá odpověď tento svého druhu nejrozsáhlejší běžecký průzkum u nás. Pokud vyplníte dobrovolný kontaktní formulář, budete zařazeni do losování o hodnotné ceny uvedené v úvodu ankety.

Jako dárek od nás každý, kdo vyplnil kontaktní formulář, obdrží do své emailové schránk speciální slevový kupon. Tímto kuponem si odemknete členství BĚŽEC BENEFIT +, které vám od 1/2 července zpřístupní prémiový obsah označený v názvu (BB+) a stránku Běžec Benefit Plus, kde naleznete ON LINE časopis Běžec Benefit+ pro členy ZDARMA. Hodnota kuponu představuje 100% ceny členství tzn. 365 Kč.

Děkujeme Vám za Váš čas a za zodpovězení otázek. Díky nim budeme moci UPRAVIT PROJEKT BĚŽEC+ přesně tak jak si budete přát. Vaše spokojenost, je pro nás naprosto klíčová a jsme rádi, že jste se stali součástí nejpodrobnějšího novodobého běžeckého průzkumu v ČR.

Štěpán Běžec

Sledujte nás na sociálních sítích:
Instagramový profil: bezecplus

FB stránka: Běžec
FB skupiny: Běžec+, Hubneme během
Budeme se na vás těšit !

Napiš k článku svůj komentář