DNí
Hodin
Minut
Vteřin

Blondýna proti všem..

Jsem blondýnka, nemůžu prý běhat rychle, protože bych doběhla rozum. Zároveň nemůžu běhat daleko, protože bych se prý ztratila. Opak je pravdou. My, blondýny to brunetám, černovláskám a zrzkám nandáme, protože jsme lepší. A chlapi to ví. Ti náš tým podpoří. My totiž víme, že Klokánek je v krizi. Nemá roušky, nemá respirátory… ale hlavně nemá peníze, říkali to v televizi. Takže brunety, zrzky, černovlásky, my víme, proč běžíme a víme proč vyhrajeme! My běžíme pro Klokánka. Za každý uběhnutý blond km přispějeme korunu, na dobrou věc. A co vy? Hm?!

Jak postupovat?

1. Zaplať zápisné a vyber si startovní balíček.
2. Vrať se
 a pokračuj následujícím bodem.
3. Přihláš se do aplikace / registruj se v aplikaci
5. Zvol výzvu, vyber si svůj team
6. Odemkni* výzvu
7  Vlož počet km co od tebe vykoupíme
8. Stáhni si své startovní číslo jpg
9. Počkej na spuštění výzvy 20.10.
10. Běhej nebo choď, vlož km a důkaz
11. Stáhni si Certifikát o své podpoře Klokánkovi

Pro odemčení použij číslo objednávky, které jsi obdržel po uhrazení startovného do své e-amilové schránky.

Startovní balíček výzvy

Níže ti představujeme startovní balíček výzvy. Pokud chceš přispět na Klokánka, ale nechceš běhat, jednotlivé produkty je možné zakoupit samostatně. Časopis dostaneš jako dárek ke zbývajících produktům nebo si ho můžeš zakoupit jako samostatný produkt.

Káva s dortem nebo pomoc dětem?

Můžeš si dát věneček a espresso nebo pomoc dětem. V ceně zápisného od náš získáš tištěný časopis Běžec+, startovní číslo, které si můžeš stáhnout ve formátu JPG, darovací certifikát s částkou, kterou jsi přispěl na Klokánka s celkovými výsledky jako diplom , bezplatný účet v aplikaci Výzva Běžce s přístupem do všech statistik, slevový kupon na další nákup na našem e-shopu. Zároveň budeš zařazen do losování o 5x dámské / pánské národní běžecké triko, 5x široká zimní běžecká čelenka a hlavní cena 1x celý rok běžecké výzvy ZDARMA včetně medaile a trika výzvy. My za každý tvůj uběhnutý km zaplatíme 1 Kč Fondu ohrožených dětí a to si myslím stojí za to. Takže Dortík s kafíčkem nebo pomoc? Naše dary Klokánkovi jsou vázané na konkrétní projekty, které jsou v okamžiku realizace dohledatelné ZDE

Svojí účastí a nákupem jsi podpoříl Fond ohrožených dětí Klokánek.

0
Je částka v Kč, kterou jsme věnovali Klokánku za poslední 3 výzvy

Dnes pomůžeš, zítra pomůže třeba někdo tobě. Měj pro ostatní srdce na dlani. Nikdy nevíš, kdy ho budeš potřebovat..

Připravili jsme pro tebe instruktážní videa k celému procesu výzvy.