DNí
Hodin
Minut
Vteřin

VIRTUÁLNÍ LIGA BĚŽCE – REGISTRACE

V naší lize můžeš běžet po zakoupeníkreditu na zkouškujeden libovolný závod. V případě, že máš zájem závodit pouze na jedné trati můžeš si otevřít celoroční ligu libovolného závodu a kdykoli si dokoupit jednotlivý kredit na jednorázový závodu jiné kategorii či vzdálenosti. Pro závodníky srdcem a duší, máme připravený speciální balíček, který ti otevře celou jednu kategorii ve všech vzdálenostech na dobu jednoho roku díky naší Magické kartě ligy Běžce +. 

PROPOZICE A MANUÁL ZÁVODU
Níže ti představujeme startovní balíček výzvy. Pokud chceš přispět na Klokánka, ale nechceš běhat, jednotlivé produkty je možné zakoupit i samostatně. Časopis dostaneš jako dárek ke zbývajícím produktům nebo si ho můžeš zakoupit jako samostatný produkt.

VIRTUÁLNÍ LIGA BĚŽCE – přehled kategorii a závodů

Představujeme vám první virtuální běžeckou ligu, kde se účastníte skutečného závodu, kde rozhodujícím kritériem je váš dosažený čas na zvolenou vzdálenost. Naše liga je pro každého běžce bez ohledu na váš aktuální výkon Vybrat si můžete dle stavu vaší výkonnosti z jedné ze 3 kategorií + speciální kategorii zahrnující Canicross.

Svojí účastí a nákupem jsi podpořil Fond ohrožených dětí Klokánek.

0
Je částka v Kč, kterou jsme věnovali Klokánku za poslední 3 výzvy