Home hookahs

Každé snažení má mít svůj cíl a tím naším je klub BĚŽEC TEAM+. Klub, který má svůj dres, který uvidíme na mnoha závodech. Klub, kde vítěz na bedně bude ve stejném dresu jako já v poli poražených a bude součástí našeho velkého teamu. V tento okamžik již známe našeho vítěze. Tváří a ambasadorem našeho klubu bude maratonský mistr republiky pro rok 2019 Vít Pavlišta. Neskutečný běžec, který je jeden z nás. Není to profesionál, který by čerpal zázemí bohatého klubu. Je to běžec, táta od rodiny,  co každý den chodí do práce, nemá žádné úlevy a trénuje ve volném čase.

Po uhrazení členského příspěvku, dostaneš do 30-ti dnů Magickou běžeckou klubovou kartu BĚŽEC TEAM . Tato karta má doživotní charatker, členský příspěvek platíte pouze jedenkrát za celou dobu členství. Jejím prostřednictvím se vám otevře svět BĚŽCE PLUS. Jako v pravém slutečném běžeckém klubu získáš ke kartě svůj běžecký dres dle vlastního výběru, který si můžeš doplnit o běžřeckou čelenku ve stejné barvě dresu. Po celý rok od nás budeš poštou dostávat luxusní klubový tištěný časopis o 100 stranách Běžec PLUS, pokud jsi z Prahy budeš mici chodit 2x týdně na „náš“ atletický stadion s tatranovým povrchem na rychlostní tréninky (středa/neděle) úplně ZDARMA. Tím ovšem výhody naší karty nekončí. Jako člen klubu budeš mít výrazné slevy na náš sortiment a v nedaleké budoucnosti i rozsáhlý slevový program u našich partnerů, který ti několikanásobně investici do našeho klubu navrátí …

klubova karta_Kreslicí plátno 1

ČLENSTVÍ V KLUBU
+ Pánský národní dres s čelenkou

Využijte jedinečného balíčku, zaměřeného na muže, kteří chtějí pánský národní běžecký dres s čelenkou. V rámci tohoto balíčku ušetříte 354 Kč. Balíček obsahuje doživotní členství v klubu, plastovou klubovou kartu s identifikací, dámský národní set, roční předplatné tištěného klubového časopisu Běžec PLUS.

Cena: 1.444 Kč + poštovné pro nečleny klubu
Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL
Barvy: národní
Obsah balíčku: Doživotní členství v klubu, pánský národní dres s čelenkou, klubová identifikační karta, roční předplatné tištěného klubového časopisu Běžec PLUS

klubova karta_Kreslicí plátno 1

ČLENSTVÍ V KLUBU
+ Dámský barevný dres s čelenkou

Využijte jedinečného balíčku, zaměřeného na ženy, které chtějí dámský barevný set barevného kluboveho běžeckého trika s čelenkou. V rámci tohoto balíčku ušetříte 354 Kč. Balíček obsahuje doživotní členství v klubu, plastovou klubovou kartu s identifikací, dámský barevný set dle výběru, roční předplatné tištěného klubového časopisu Běžec PLUS.

Cena: 1.444 Kč + poštovné pro nečleny klubu
Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL
Barvy: růžová, modrá, oranžová, zelená, žlutá
Obsah balíčku: Doživotní členství v klubu, dámský barevný dres s čelenkou, klubová identifikační karta, roční předplatné tištěného klubového časopisu Běžec PLUS

klubova karta_Kreslicí plátno 1

ČLENSTVÍ V KLUBU
+ Dámský národní dres s čelenkou

Využijte jedinečného balíčku, zaměřeného na ženy, které chtějí dámský národní běžecký dres s čelenkou. V rámci tohoto balíčku ušetříte 354 Kč. Balíček obsahuje doživotní členství v klubu, plastovou klubovou kartu s identifikací, dámský národní set, roční předplatné tištěného klubového časopisu Běžec PLUS.

Cena: 1.444 Kč + poštovné pro nečleny klubu
Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL
Barvy: národní
Obsah balíčku: Doživotní členství v klubu, pánský národní dres s čelenkou, klubová identifikační karta, roční předplatné tištěného klubového časopisu Běžec PLUS

Klubový časopis Běžec PLUS je opravdu exclusivní. Nečekejte, žádný průsvitný do žluta zabarvený papír, ale maximální kvalitu nejen obsahu, ale i materiálu. Obálka časopisu je z 200g matné křídy nalakovaná matným lakem, vnitřek je ze 100g matné křídy s lepenou knižní vazbou. Celkový rozsah 100 stran textu je v kabelkovém formátu B5. Klubový časopis vychází 6x ročně vždy po dvou měsících. Mimo tištěné verze je přístupný i ON LINE obsah na našich klubových stránkách www.bezec.eu. Květnovou verzi časopisu si můžete prohlédnout po kliknutí na tento odkaz.

Protože žijeme v době facebookové, kde co není na této síti jako by neexistovalo jsme i zde. Základem našeho projektu je podporovat, motivovat a poskytovat informace. A není nic lepšího než naše dvě facebookové skupiny, které opravdu žíjí, bežci se zde podporují, motivují a ukazují nám svými příspěvky, že jsou skuteční běžci co běhají srdcem. Díky našim skupinám víme, čím běžci žijí, co je zajímá a jaká problémy řeší a tato zpětná vazba nám neskutečně pomahá vytvářet takový obsah a aktivity co vás baví a zajímají. Proto budeme rádi, když i ty se k jedná z našich skupin připojíš a začneš žít náš společný běžecký sen.

SKUPINA BĚŽEC+

Skupina Běžec+ je určena především pro již rozběhané běžce, co nějaký čas již běhají a jsou schopni v kuse uběhnout aspoň 5k. Budeme  rádi, když jako ostatní budete zveřejňovat své příspěvky, zakládat diskuze, ptát se, diskutovat nad našimi články a sdílet své fotky ze svých běhů, Velice si vážíme toho, že respektujete názory druhých, nepovyšujete se nad ostatními ani neschazujete výkony druhých. To vytváří tu skvělou atmosféru a náladu, která ve skupině je a nekompromisně budeme vylučovat ze skupiny ty, kteří toto pravidlo poruší. Pro nás je běžec ten, kdo v jeden okamžik má obě nohy ve vzduchu a není podstatné jak rychle a jak daleko běží.

uzavřená skupina / 4605 členů

SKUPINA HUBNEME BĚHEM

Skupina Hubneme během je skupina užasných lidí, které z jakéhokoli důvodu mají nějaký ten kg navíc a rozhodli se změnit svůj život. Členové této skupiny se rozhodli stát běžci a postoupit do skupiny Běžec+ a my jsme připraveni jim v tom pomoc. Změnit svůj životní styl je hrozně těžké a proto každý člen skupiny si zaslouží respekt, úctu, pochopení a podporu druhých. Budeme velice rádi, když se nás budete ptát, hledat řešení, sdílet své zkušenosti s různými dietami, potravinovými doplňky, cvičením a vším co s hubnutím souvisí. Sdílejte své proměny a motivujte tím ostatní, protože když máte víru v sebe dokážete pohnout vesmírem …

uzavřená skupina / 2651 členů

Dalčí časopis vyjde:

[basel_countdown_timer basel_color_scheme="light" size="large" align="center" style="transparent" date="2019/07/15"]

Chcete-li sledovat objednávku, zadejte prosím své číslo objednávky do rámečku níže a stiskněte tlačítko "Sledovat". Číslo objednávky najdete na potvrzení objednávky, které Vám bylo zasláno emailem.

[basel_counter size="large" value="7656"]

Registrovaných běžců

[basel_counter size="large" value="823"]

Členů klubu

[basel_counter size="large" value="4495"]

FS Běžec+

[basel_counter size="large" value="2492"]

FS Hubneme Během

[basel_counter size="large" value="12478"]

FB Stránka Běžec