Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Časopis Běžec+ vyjde a bude vycházet každý měsíc. Do našeho teamu jsme získali několik velice zvučných jmen, které v profesionálním i amatérskému běhu něco znamenají a mají vá co sdělit. 

Ano, šli jsme do obrovského rizika a reagovali jsme na to jak se vyvíjí běžecký trh, analyzovali jsme ho podrobně a rozhodli jsme se udělat zásadní změnu business formátu, který bude nenapodobitelný a měl by nám dát komerční náskok k tomu, abychom mohli naplno rozjet naši donátorskou činnost, protože chceme výnosy z inzerce, která může být nemalá, věnovat na charitu. K tomu jsme museli vše přenastavit tak, abychom byli pro inzerenty velice zajímaví a zároveň vymyslet systém tak, abyste z něj měli maximální užitek i vy. To se nám, myslím, podařilo. A časopis budete mít v plnohodnotné ONLINE verzi ZDARMA, Uvidíme, zda naše vize je sci-fi nebo opět něco nového, co tu ještě nebylo. Je to jako s medailí, můžete mít dřevěnou nebo ručně odlitou za stejné peníze. V obou případech je to medaile, ale …

Toto  jsme naznačovali a oznamovali několikrát a využili jsme všechny možné formáty až na tištěný dopis. Bohužel % otevření mailu je 22%. Dosah tohoto formátu příspěvku ve skupině je cca 600 až 800 lidí z cca 10.5 tisíce. Takže mnoho z vás má oprávněný pocit, že nic nekomunikujeme, ale my neumíme dostat informaci ke všem jednou akcí, aniž bychom každý den spamovali.  

Předpokládali jsme, že se budete obracet na místo, kde jste časopis koupili, proto jsme na stránku bezecteam.cz dali refundační formulář s komentářem. K dnešnímu dni jsme vybavili cca 60% žádosti o refundaci a prověřujeme dalších 40% (celkem asi 60 lidí) . Proč to tak dlouho trvá? Protože mnoho z vás nám nenapsalo číslo objednávky a dohledáváme vás podle jména, nebo emailové adresy a tu musíme párovat s objednávkou a současně s platbou, kterou musíme dohledávat leckdy ručně ve výpisech. Důvodem je, že prakticky vždy chcete vrátit celé předplatné co jste platili i přesto, že mnoho z vás dostalo plnění 50% a pozapomnělo na to. Takže u každé objednávky je potřeba dohledávat kolik a kdy jste časopis obdrželi. Nicméně jsme si dali závazek a je to nutnost, všechny žádosti vybavit do začátku výzvy tzn. 20.10.

Ano 20.10. zahájení výzvy je pro nás klíčové datum, protože vychází ON LINE verze časopisu Běžec+, která bude vždy obsahově plnohodnotná té tištěné a bude pro vás ZDARMA. Zde také představíme nový business formát časopisu. Zároveň před koncem výzvy vychází tištěná verze časopisu, kterou dostane každý účastník výzvy, který si zakoupil medaili nebo triko výzvy, či si zaplatil manipulační poplatek za odeslání tištěné verze při zaplacení zápisného. Automaticky tištěný časopis dostane zároveň každý, kdo si časopis předplatil v minulosti a nezažádal si o refundaci. Nově bude tištěná verze opravdu exkluzivní a nebude možné si ji předplatit v rámci klasického předplatného. Prostě bude výjimečná, bude luxusní a věřte, že vám ušetří tisíce a tisíce korun za rok. Více v 20.10. v ONLINE verzi.

Nechci hodnotit komentáře těch co tvrdí, jak neprofesionální jsme a jak je to jen na oko a při tom dostali vyplacené předplatné nebo lidem co nás bombardují, že nedostali medaili a pak se ukáže, že si ji nevyzvedli na poště nebo ji vůbec nezaplatili. Naopak se chci omluvit všem,  asi 78 lidem za celý rok s oprávněnými reklamacemi, kde jsme něco spletli a na své zaplacené zboží museli čekat. A zároveň poděkovat všem zbývajícím přes 3400 úspěšně odbaveným zákazníkům všeho druhu, že díky vám jsme mohli předat klokánkovi celkem 125tis Kč za poslední 3 měsíce,  dětem do sportovního oddílu Jeseniova předat dar cca přes 95 tis Kč na rekonstrukci hřiště a podobnou o něco vyšší  částku několika naším elitním běžcům za poslední cca rok. Ano je to s podivem, ale děláme věci, protože nás to baví , těší a chceme realizovat své sny a vize. A k jejich realizaci reinvestujeme zisky a zbytek jako správní donátoři rozdáme. Toliko ke komentářům naznačující jiné věci.

Žádám všechny, kdo nesouhlasí, koho jsme zklamali a kdo nám nedůvěřuje, ať použije refundační formulář s žádostí o navrácení předplatného na stránce www.bezecteam.cz a do 30ti dnů mu bude odesláno zbytné předplatné. 

A vás všechny chceme požádat o čas a pohodu v této skupině do konce výzvy Blondýny proti všem, abychom mohli v klidu věci dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se nezasahovat do života skupiny a zbytečně ji nespamovat. Proto udělejme dohodu. Každé pondělí vám na mail zašleme vyčerpávající informace o všem co si myslíme, že byste měli vědět a mohlo by vás zajímat. Pokud na to přistoupíte stačí si na stránce www.bezec.eu nebo u jakéhokoli příspěvku této stránky objednat zasílání bezplatné ONLINE verze časopis Běžec+ v předstihu na váš mail. Tím můžeme navázat vzájemnou komunikaci, kdy vy budete vědět, že v ten den vás oslovíme a my vás na důkaz respektu k dohodě nebudeme spamovat.

Všem přeji především hodně zdraví, štěstí v této nelehké době a my se budeme snažit udělat maximum pro to, abychom vám dodali tolik motivace, informací a snad i pohody k tomu ať tu dobu přežijeme minimálně tak jako na jaře tohoto roku.

Štěpán Běžec

BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Chci jako první v předstihu získat zdarma ON LINE verzi časopisu Běžec+ do mé emailové schránky, zároveň chci být informován o vyhlášení aktuální Výzvy Běžce a a startu aktuálního virtuálního závodu Liga Běžce.

Startovní balíček Blondýnka proti všem pro Klokánka

Kup si
Dámský
běžecký diář

249Kč

Jsem na skladě a okamžitě připraven být odeslán v exkluzivním balení k tobě domů.

Jsem velice elegantní, veselý, exkluzivní a navržen výhradně pro ženy. Jsem doplněk, který ti chyběl, protože zde nebyl. Budu tvůj věrný spojenec, který tě nezklame. Rádce a motivátor, který tě donutí jít běhat. Budu tvá tvá paměť, a to vše v jednom.

Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.