Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Ahoj běžkyně a běžci,

Přijměte výzvu Blondýna proti všem, kupte si medaili nebo dres výzvy a získejte v ceně zápisného zdarma tištěný časopis Běžec+. Nejenom, že se budeš skvěle bavit, ale dozvíš se co se stane s Milošem Škorpilem, až přestane běhat. Co dělá Radek Brunner, když naopak neběhá. Jak to bylo při finiši Běchovic a proč Vít Pavlišta nevyhrál. Přečteš si v době regenerace hodně informací o běhu, jídle a navíc získáš slevové kupóny na skvělé slevy. Co třeba 30% na produkty Adidas a Reebok? Chytrý je ten, kdo si počká, ještě chytřejší ten, kdo se registruje!

Časopis výzvy

Registruj se do výzvy zde: www.vyzvabezce.cz/app

Zároveň jsme se rozhodli představit vám jedinečný formát našich výzev a virtuálních závodů. Chceme něco víc než ostatní, chceme se vzájemně bavit, motivovat, běhat a k tomu se vzdělávat a posouvat své běžecké možnosti zdravě dál. Chceme být jeden team, který propluje touto nelehkou dobou, která nějakým způsobem zasáhla každého z nás. Chceme stavět na tom, co nás všechny spojuje – láska k pohybu zvaná běh. Není důležité, zda běháme 1km za 3.30 nebo 7:30, nezáleží, zda trénujeme každý den nebo 3x týdně. Rozhodující je, že chceme běhat, chceme žít zdravě, chceme se posouvat dál.

Rozhodující pro nás je kvalita, originalita a inovativní přístup spojený s donátorskou činností, která je pro nás velice důležitá. Ne každý má to štěstí, že může vyrůstat v úplné rodině, kde na něj čeká máma a táta, kde vládne pohoda, klid a láska. Jsou děti, které toto nemají, které jsou odložené nebo díky domácímu násilí odebrané rodičům a předány do Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK, který se o tyto děti s láskou stará. Proto jsme se rozhodli zlepšit životní podmínky těchto dětí a podpořit tento projekt účelovými dary z každé výzvy. Děti jsou naší nadějí, naší budoucností a pokud se nám podaří změnit život alespoň jednomu z nich, má to velkou cenu.

Jsme sportovci co milují pohyb a když nám chybí vyměřený čas pro svou aktivitu jsme nervózní, podráždění nejde s námi vydržet. Potřebujeme běhat, plavat, jezdit na kole, lézt po skalách nebo jen tak chodit na dlouhé túry. Stačí jedna vteřina a je se vším konec – žádný pohyb, žádné hory, skály nebo dlouhé túry. Jedna vteřina a vaším partnerem jsou francouzské hole nebo invalidní vozík a to jen v lepším případě. Je konec vašim snům, cílům a de facto skončila jedna část vašeho života plná radosti a nastala druhá temná, která prověří vás i vaše okolí. Život se vám obrátí naruby a vy musíte hledat nové cíle, ale především nový smysl života. A právě proto chceme podpořit Centrum Paraple. Naše dary jsme se rozhodli navázat na podporu programu fyzioterapie, rehabilitace a rehabilitačních pomůcek a alespoň touto formou pomoci.

Toto je vize běžeckých tematických výzev Běžec+ toto je náš cíl. Chceme vám nabídnout velice kvalitní produkty jako jsou exkluzivní medaile ručně odlité ze slitiny s tématem výzvy za běžnou cenu na kterou jste zvyklí a kterou platíte za dřevěná kolečka s vypálený obrázkem, neboť si myslíme, že za své peníze máte dostat maximum možného. Přejeme si, abyste si připadali jako na běžeckém závodě, proto vám nabízíme možnost nechat si vyrobit exkluzivní funkční běžecká trika výzvy s vaším jménem a startovním číslem a jsme připraveni vám ho dodat včas, a vy tak máte možnost běhat ve svém závodním triku.

Chceme vám nabídnout daleko víc. Přejeme si udělat nejčtenější běžecký časopis, který nám díky své reklamě dovolí ještě více podpořit projekty, na kterých nám záleží, kde budete číst své příběhy, rozhovory s lidmi, které znáte. Načtete informace, které potřebujete vědět proto, abyste mohli dobře a zdravě trénovat. Prozradíme vám jak správně jíst, jak funguje naše běžecké tělo a mnohem víc. Rozhodli jsme se dát časopis ke každé výzvě zdarma jako dárek za to, že nám pomáháte podporovat ty, kdo to pravdu potřebují.

Proto každý z vás, kdo uhradí základní zápisné 99 Kč získá zdarma ONLINE listovací verzi časopisu Běžec+, která umožňuje stáhnou si časopis ve formátu PDF v plném rozlišení. Každý z vás, kdo si zakoupí medaili nebo běžecké triko výzvy dostane od nás zdarma exkluzivní aktuální číslo časopisu Běžec+, které se tímto stává součástí startovního balíčku.

Koupí zápisného, medaile nebo běžeckého trika nám umožňujete za každý váš uběhnutý km darovat 1 Kč Centru Paraple a Fondu ohrožených dětí Klokánek. K dnešnímu dni jsme díky vám mohli předat za poslední 3 výzvy již cca 125 tis Kč.

Medaile výzvy á 99 Kč
dámská a pánské triko výzvy á 299 Kč

Děkujeme vám, že se naším prostřednictvím stáváte donátory, děkujeme vám, že každý váš uběhnutý km má naším prostřednictvím svojí cenu. Děkujeme vám, že spolu s námi pomáháte v tak nelehké době.

Štěpán Běžec

Běžec TEAM

BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Dlouho očekávaný časopis Běžec+ je zde. Předělali jsme design a hlavně zajistili skvělý obsah. Získali jsme ty nejlepší kolegy jaké lze v běžeckém světě potkat. Ale především vám dáme časopis v elektronické podobě zadarmo. Pokud chceš dostat časopis hned jak ho doděláme ZAREGISTRUJ se k odběru časopisu právě teď.

Kup si aktuální číslo časopisu Běžec+

95 kč

Koupí časopisu podpoříš Fond ohrožených dětí – Klokánek 25 Kč

Tištěná verze je opravdu exkluzivní. Obálka 250g křída mat a vnitřek 115 g křída mat spolu s formátem B5 nás řadí mezi nejkvalitnější časopisy na trhu co se technických parametrů týká. O těch obsahových nepochybujeme. Pouze v tištěné verzi budeme uvádět slevové kupony našich partnerů, které vám ušetří tisíce korun. Co třeba Adidas nebo Reebok od LionSport se slevou 30% nebo náš běžecký dres se slevou 20%? Protože chcemena Klokánka letos vybrat 250.000 Kč rozhodli jsme se věnovat z každého kusového prodeje časopisu Běžec+ 25 Kč ve prospěch Fondu ohrožených dětí – Klokánka.

Startovní balíček Blondýnka proti všem pro Klokánka

Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.