Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Jsem blondýnka, nemůžu prý běhat rychle, protože bych doběhla rozum. Zároveň nemůžu běhat daleko, protože bych se prý ztratila. Kecy! Opak je pravdou. My, blondýny to brunetám, černovláskám a zrzkám nandáme, protože jsme lepší. A chlapi to ví. Ti náš tým podpoří. My totiž víme, že Klokánek je v krizi. Má hodně nakažených dětí a tet. Nemá roušky, nemá respirátory… ale hlavně nemá peníze, říkali to v televizi. Takže brunety, zrzky, černovlásky, my víme, proč běžíme a víme proč vyhrajeme! My běžíme pro Klokánka. Pro nemocné děti, pro nemocné tety, pro ochranné pomůcky a proti covidu. Za každý uběhnutý blond km totiž přispějeme korunu, na dobrou věc. A za co běžíte vy? Hm?!

Od kdy do kdy poběžíme?
Výzva trvá od čtvrtka 20.10. do pátku 30.10.2020. 

Cílem je vybrat finanční prostředky na ochraně pomůcky: respirátory, roušky, desinfekce a vše potřebné pro nemocné děti a tety v klokánku. Situace v klokánku je vážná:

Klokánek bojuje s covidem. „Tety pracují několik týdnů v kuse,“ říká předsedkyně Fondu ohrožených dětí
Za pandemie odložili děti do klokánků, teď o ně nestojí
Klokánek přijal nakažené děti, ředitelka je na JIP. Nedostali jsme roušky ani testy, říká ..

Vaši pomoc nechceme ZADARMO za zápisné 99 Kč získáš?
startovní číslo
, on-line diplom s celkovým přehledem dosažených kilometrů, časopis Běžec+. Zbytek jako tričko výzvy nebo medaile je jen na tobě. Koupí aspoň jedné další věci výrazně přispěješ na celkovou darovanou částku. Vyplácíme tolik korun, kolik uběhnete km. Za poslední 3 výzvy jsme darovali již 125tis Kč.

BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Dlouho očekávaný časopis Běžec+ je zde. Předělali jsme design a hlavně zajistili skvělý obsah. Získali jsme ty nejlepší kolegy jaké lze v běžeckém světě potkat. Ale především vám dáme časopis v elektronické podobě zadarmo. Pokud chceš dostat časopis hned jak ho doděláme ZAREGISTRUJ se k odběru časopisu právě teď.

Kup si aktuální číslo časopisu Běžec+

95 kč

Koupí časopisu podpoříš Fond ohrožených dětí – Klokánek 25 Kč

Tištěná verze je opravdu exkluzivní. Obálka 250g křída mat a vnitřek 115 g křída mat spolu s formátem B5 nás řadí mezi nejkvalitnější časopisy na trhu co se technických parametrů týká. O těch obsahových nepochybujeme. Pouze v tištěné verzi budeme uvádět slevové kupony našich partnerů, které vám ušetří tisíce korun. Co třeba Adidas nebo Reebok od LionSport se slevou 30% nebo náš běžecký dres se slevou 20%? Protože chcemena Klokánka letos vybrat 250.000 Kč rozhodli jsme se věnovat z každého kusového prodeje časopisu Běžec+ 25 Kč ve prospěch Fondu ohrožených dětí – Klokánka.

Startovní balíček Blondýnka proti všem pro Klokánka

Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.