Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close
BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.

Česko-slovenský běžecký s(o)uboj – #zacesko

29/4/2020 Vltava Run spolu se slovenským týmem Danube Runners připravili pro všechny běžce přátelský Česko-slovenský běžecký s(o)uboj, který odstartuje v pátek 8/5/2020. V tomto přáteláku bude třeba všech běžců, kteří chtějí hájit české nebo slovenské barvy. Každý kilometr, bez ohledu na tempo, bude v tomto s(o)uboji důležitý. Hlavní bude srdce!

Pravidla budou jednoduchá. Start souboje, a tudíž i možnost vyběhnout z jakéhokoliv místa našich dvou zemí, začne s úderem 4. hodiny 59. minuty, kdy na nejvýchodnějším cípu Slovenska vykoukne první sluneční paprsek. Naopak celá tahle výzva skončí o 20. hodině 42. minutě, kdy slunce zapadne v nejzápadnějším koutu České republiky. Mezitím bude pouze na běžcích, kolik kilometrů, bez ohledu na tempo, dokáží pro svou zemi naběhat. 

Veškeré kilometry budou běžci zapisovat na stránce www.battlerun.eu, kde najdou i další informace. My budeme celý den tento Česko-slovenský s(o)uboj sledovat nejen podle hashtagů, které jsme pro tuto příležitost vytvořili (#bezeckysouboj/bezeckysuboj; #zacesko/zaslovensko), ale právě i v rámci naběhaných kilometrů a budeme celý den všechny běžce podporovat, stejně jako to děláme na Vltava Run. Samotné výsledky vyhlásíme až večer po skončení s(o)uboje. 

V tomto s(o)uboji nejde v první řadě o ceny, ale o to spojit běžeckou komunitu obou zemí a ukázat, že běžecké srdce nic nezastaví. I tak jsme se ale rozhodli podpořit 6 běžců cenami od našich partnerů Top4Running.cz a Eleven Sportswear. 

Budeme tedy za Vltava Run i Danube Runners moc rádi, pokud nám pomůžete tento s(o)uboj sdílet a zkusíte tak zapojit co největší množství česko-slovenských běžců. 

Takže za jaký tým budete 8/5/2020 běhat? #zacesko nebo #zaslovensko? 

Kontakt: Veronika Preti, preti@vltavarun.cz, +420 775 994 445

Připojujeme se k této výzvě. Obleč svůj běžecký dres, čelenku nebo šátek, zapomeň na viry, zapomeň na starosti a tak jako já utíkej #zacesko. Poť se, drť km, nepociťuj bolest a překonej sebe. Překonej své limity. Běž za sebe, běž za svůj tým, běž #zacesko!!! Protože kdo neběží není čech! Kdo neběží, nemůže vyhrát ! A právě proto vyhrajeme, protože běžíme jsme Běžci+!!!

BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.