Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close
BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.

BĚŽEC TEAM pomáhá v krizi – 3 časopisy zdarma a předplatné až od podzimu

Nakladatelství Běžec Team se rozhodlo vyjít vstříc všem, kteří propadli kouzlu běhu (nebo se mu teprve propadnout chystají). Udělat několik rychlých kroků naproti a pomoct v době, kterou z nás ještě nikdo nikdy nezažil. Nabízí tři čísla magazínu ZCELA ZDARMA.

Běh a pohyb venku nám právě teď zachraňují duševní zdraví. A bude to tak, i když nouzový stav pomine. Chcete o běhání vědět víc? Přečíst si jediný life-stylový časopis na trhu (tištěný nebo on-line) a získat další benefity?
Magazín Běžec Team je jediný svého druhu na trhu. Nyní ho až do podzimu můžete získat zdarma k ročnímu.

„Přemýšleli jsme, jak lidem pomoct v době, kdy mají často existenční starosti a předplatné časopisu je pro ně něco, co si nemohou dovolit. Počítali jsme a počítali… Tři čísla nás nepoloží a lidem pomohou,“ vysvětluje šéfredaktor Štěpán Horák.

Sečteno a podtrženo. Do schránek vám může přijít číslo 3 již v květnu, pak vydání číslo 4 a 5 – za předpokladu, že od podzimu se stanete předplatitelem na „Ani pak vás částka za předplatné rozhodně nezruinuje a přidaná hodnota obsahu, který tvoří špičkoví trenéři, výživoví poradci a autoři life-stylového obsahu, je velká.“ Prostě mi teď pomůžeme Vám vy v září pomůžete nám!

Předmět nabídky. Toto je neveřejná nabídka, která má platnost po trvánínouzového stavu. Po uhrazení 1 Kč získáte od nás 5 měsíců předplatného ZDARMA a obdržíte bez jakýchkoli doplatků květnové, červencové a zářivě číslo časopisu Běžec TEAM. Po uplynutí této doby vám bude strženo předplatné 475 Kč na dalších rok tzn. následujících 6 čísel. Tímto získáte za cenu 6 čísel časopisů 9 s 5ti měsíčním odkladem platby předplatného a 3 čísli časopisu ZDARMA. Zároveň si můžete stáhnout předchozí vydání časopisu Běžec TEAM ve formátu PDF a ONLINE přístup v rozhraní stránky www.bezecteam.cz

Toto je speciální nabídka pro registrované členy a členy skupin Běžec+, Jíme zdravě, hubneme, běháme a Běžec TEAM.

Co o časopisu říkají ti, kteří si ho již předplatili:
Ivana Š.: Informací je pro mě tak akorát. Ani moc, ani málo, právě tolik, abych to mohla strávit a třeba později znovu přečíst. Mám ráda papírovou formu, prostě něco do ruky, co se vejde do kabelky. Dobrý počin, tenhle časopis. S běháním jsem začala před rokem, takže jsem za něj vděčná.

Petr K.: Super časopis, forma mi maximálně vyhovuje. Stejně tak informace.

Jana R.: Skvělý obsah. Spousta nových informací. Myslela jsem si, že vím hodně o běhu, ale až po přečtení to bude teprve hodně. Děkuji.

Jaroslava L.: Hlásím přečteno. Mnoho nových věcí a zajímavých příběhů. Děkuji.

Jana D.: Konečně! Konečně časopis, který kromě pohybu řeší i všechno, co k tomu patří. Včetně výživy, cestování, módy. Už jsem se bála, že žádný fakt life-stylový časopis pro běžce na trhu nikdy nebude, ale dočkala jsem se.

BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.