Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Menorca – ty nejlepší běžecké trasy

Zatímco na Mallorcu míří zjara davy běžců a cyklistů, kteří milují klima Kanárských ostrovů ještě než se udělá letní horko, Menorca je zatím tak trochu neobjevená. Což to je dobře, pokud hledáte vedle úžasné přírody také klid a pohodu.Z běžeckého hlediska nabízí ostrov různorodé terény, na kterých se nebudete nudit. A dá se doslova oběhnout za pár dní po slavné stezce Camí de Cavalls! Celá Camí de Cavalls (Koňská stezka) je rozdělena do 20 částí v délce 5 – 14 km. Tyto jednotlivé trasy vždy začínají a končí tak, aby se tam nechalo dojet autem a to někde nechat zaparkované. Většinou se tam může dojet i místní hromadnou dopravou, což je ještě výhodnější. Číslo trasy je uvedeno na sloupcích, kterými

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.