Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

MEDITACÍ PROTI VYHOŘENÍ

Každý z nás zažívá určitý stres a v průběhu času si i malé stresory mohou vybrat velkou daň na našem duševním i fyzickém zdraví. Pojmy jako vyčerpání a vyhoření dnes slýcháme denně.  Jak předejít tomuto stavu? Nechce to moc, stačí si pravidelně najít pár minut denně. Stejně jako si čistíte zuby, vytvořte si z meditace stejnou každodenní rutinu. Nejnovější moderní studie prokazují pozitivní přínos meditace jak ve zvýšené koncentraci, tak i prokazatelné odolnosti vůči stresu a snížení projevů úzkosti. Možná Vás překvapí i její přímý vliv na tělo. Meditace pomáhá snižovat krevní tlak, zvyšuje průtok krve do srdce a snižuje svalové napětí – včetně svalů, které způsobují bolest hlavy spojenou se stresem! Je dobré si říct, co vlastně meditace je.

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.