Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Potraviny, které sníží váš výkon!

I přes poctivý trénink jste neběželi úplně nejlépe? Býváte při běhu malátní nebo se brzy unavíte? Začalo vás někdy během závodu ostře píchat v břiše? Nejspíš jste tak trochu podcenili výživu a před startem si dali nevhodnou svačinku. Ať už běháte jen tak pro radost, anebo jste zdatný maratonec, měli byste své stravě věnovat velkou pozornost. Je totiž nedílnou součástí vašeho životního stylu a to, co jíte, může vaše úsilí o zdárné zdolání cíle buď podpořit či zhatit. Proto se v článku zaměřujeme na 7 skupin potravin, kterým se 30 minut před startem raději vyhněte obloukem. 1. Vysoce zpracovaná sladidlaPříklad: agávový sirup, bílý cukr, glukózovo-fruktózový sirup, ovocný džus.Agávový sirup, který je často považován za zdravou pochutinu, má sice nízký GI,

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.