Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close
Stepan Horak

Stepan Horak

My, hafani běh moc nedáváme…

◄  Foxteriér

Jestliže ho přinutíte klidně běžet vedle vás, napište nám, jak jste to dokázali! Právě o foxteriérovi je slavná knížka Robin od Zdeny Frýbové. Tak si ji raději přečtěte, než spolu kamkoliv vyrazíte.

◄ Francouzský a anglický buldoček

Bohužel stavba jeho přešlechtěného těla půlmaratónům moc nepřeje. I když výjimečně zdatní jedinci se mohou najít. Samozřejmě, a to je od pohledu jasné, tato dvě plemena trpí na bolest kyčlí.

◄ Bernardýn

Je trochu těžkopádný a tak dá přednost střídání běhu s chůzí.

◄ Jezevčík

Ovlivňuje ho stavba těla. Na krátkých nožičkách toho do vzdálenosti moc neuběhne. Na druhou stranu patří mezi lovecké psy, a tak vás nepochybně překvapí, kolik toho zvládne indiánským během nebo rychlejší chůzí.

◄ Doga

Není na tom s možnostmi pohybu moc dobře, často ji bolí klouby a běhání by jejich stav mohlo spíše zhoršit. Na druhou stranu je potřeba, aby byla doga v kondici, takže je dobré začít ji zvykat na dlouhé procházky svižným tempem v co nejmladším věku.

Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.