Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Ideální psi pro váš běh ..

◄ Border kolie Říká se, že toto plemeno je nejučenlivější na světě. Nebude pro ni žádný problém zvládnout s vámi běh. Jde o vytrvalého ovčáckého psa, který byl vyšlechtěn na hranici mezi Anglií a Skotskem. Jeho úkolem bylo trpělivé shánění ovcí do stád a jejich vedení podle povelů. ◄ Dalmatin Dvacet kilometrů žádná dálka. Pozor, abyste nevypustili duši dřív, než on projeví první známky únavy. ◄ Rhodéský ridgeback Inteligentní, samostatný pes, někdy trochu tvrdohlavý. Pokud se mu v mládí, kdy je nejvíce temperamentní, dostane dostatek pohybu, je soužití ridgebacka s člověkem bez problémů. ◄ Evropský saňový pes Jde o plemeno vyšlechtěné z německého krátkosrstého ohaře, pointera a greyhounda, postupně byla přikřížena další velmi houževnatá plemena – aljašský malamut a sibiřský

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.