Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

◄ Border kolie

Říká se, že toto plemeno je nejučenlivější na světě. Nebude pro ni žádný problém zvládnout s vámi běh. Jde o vytrvalého ovčáckého psa, který byl vyšlechtěn na hranici mezi Anglií a Skotskem. Jeho úkolem bylo trpělivé shánění ovcí do stád a jejich vedení podle povelů.

◄ Dalmatin

Dvacet kilometrů žádná dálka. Pozor, abyste nevypustili duši dřív, než on projeví první známky únavy.

◄ Rhodéský ridgeback

Inteligentní, samostatný pes, někdy trochu tvrdohlavý. Pokud se mu v mládí, kdy je nejvíce temperamentní, dostane dostatek pohybu, je soužití ridgebacka s člověkem bez problémů.

◄ Evropský saňový pes

Jde o plemeno vyšlechtěné z německého krátkosrstého ohaře, pointera a greyhounda, postupně byla přikřížena další velmi houževnatá plemena – aljašský malamut a sibiřský husky.

◄ Sibiřský Husky

Velmi spolehlivý vytrvalý pes, plemeno pochází ze Sibiře z okolí řeky Kolymy, kde bylo kmenem Čukčů vyšlechtěno do psího spřežení.

◄ Irský setr

Jsou to psi živí a plní energie. Milují volný pohyb a jsou při něm při správné výchově výtečně ovladatelný. Z neloveckých aktivit je možné uvést například agility nebo canisterapii, canicross a podobné jakékoli s pohybem a vzájemnou komunikací související akce.

◄ Belgický ovčák  

Pracovní plemeno psa, které se chová ve čtyřech variantách – dlouhosrstý černý, dlouhosrstý jiné barvy, hrubosrstý a krátkosrstý. Velmi houževnatý poslušný pes.

◄ Německý ovčák 

Běhá rád a umí poslouchat. Po generace je poslouchání pánečka alfou a omegou jeho žití. Proto nebudete mít tak velké starosti s výcvikem ani s žádnou neposlušností na trase. 

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Pokud chceš dostat časopis hned jak ho doděláme ZAREGISTRUJ se k odběru právě teď.

Stáhni si aktuální číslo časopisu právě teď

Po přechodu na listovací verzi časopisu, klikni vlevo nahoře na šipku a zahaj stahování PDF

Tištěná verze je opravdu exkluzivní. Obálka 250g křída mat a vnitřek 115 g křída mat spolu s formátem B5 nás řadí mezi nejkvalitnější časopisy na trhu co se technických parametrů týká. O těch obsahových nepochybujeme. Pouze v tištěné verzi budeme uvádět slevové kupony našich partnerů, které vám ušetří tisíce korun. Co třeba Adidas nebo Reebok od LionSport se slevou 30% nebo náš běžecký dres se slevou 20%? Protože chcemena Klokánka letos vybrat 250.000 Kč rozhodli jsme se věnovat z každého kusového prodeje časopisu Běžec+ 25 Kč ve prospěch Fondu ohrožených dětí – Klokánka.

Startovní balíček Blondýnka proti všem pro Klokánka

Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.