Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

To nejlepší pro trailový běh

Nejde jen o zážitek, ale především o bezečnost ▲Black Diamond Icon HeadlampPro časné ranní běhy nebo dlouhé závody, které vás udržují na stezce celou noc. Tato vodotěsná čelovka s 500 lumeny vám nabízí možnost osvětlit si celý les. Více režimů (včetně červeného, zeleného a modrého režimu nočního vidění) a vzdálenost dosvitu až 100 metrů – plus dlouhá životnost baterie, až 175 hodin při použití nízké intenzity (až 70 h při vysoké) – vám zajistí všestrannost a výkon při jakémkoli dobrodružství.1.820  Kč▲AlzaPower Carbon 20000mAh Fast Charge + PD3.0 bíláPowerbanka s podporou rychlonabíjení 8v1, 2xUSB-A (max 3A), 1x vstup/výstup USB-C (max 3A), 1x vstup MicroUSB, výkon 18W, 76x162x21 mm, 399g709  Kč▲Garmin fenix6X PRO SapphireJe model s největší velikostí těla, oproti předchozí generaci Fénix5X

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.