Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Osobní TP na maraton pro začátečníky – 1díl / prvních 8 týdnů

Připravili jsme pro vás osobní tréninkový plán na důstojné dokončení vašeho prvního maratonu. Tento plán počítá se skutečností, že bez problému zvládnete uběhnout vzdálenost 21k a navazuje na tréninkový plán na 21k. Tréninkový plán je založen na vašich osobních tepových a rychlostních zónách. Tím se tento plán liší od všech dostupných, neboť je založen na vaší aktuální výkonosti a na individuílních parametrech. Celý článek si stáhněte ve formátu PDFStáhnout Maraton je pomyslná tečka za dlouhodobým tréninkem naprosté většiny běžců. Zdolání vzdálenosti 42k, aniž by to měla být pěší tůra, vyžaduje dokonalou přípravu na tuto trať. Vůbec byste nad touto vzdáleností neměli přemýšlet, pokud nemáta za sebou alespoň 12 týdnů přípravy v základní vytrvalosti a předchozí trénink 16 týdnů na 1/2

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.