Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Z bývalého šatníku nosím jen ponožky

Ještě před dvěma lety Dana oblékala velikost 52. Když jde dnes do obchodu, vybírá mezi kousky velikosti 38. Takové, jaké vlastně ještě nikdy ve svém životě nemohla nosit. Čtyřnásobná maminka shodila šedesát kilogramů – takže vlastně ze sebe sundala jednoho dalšího celého člověka – a běh jí v tom byl velkým pomocníkem. Zlomový okamžik, který ji přiměl se svým životem něco udělat, si pamatuje přesně. „Podívala jsem se na fotku z oslavy maminčiných šedesátin a měla jsem pocit, že se dívám na někoho cizího. Říkala jsem si, že to přece nemůžu být já.“ Ale byla. Čtyři těhotenství, kolotoč kolem rodiny a práce, mlsný jazýček… Když se to všechno sešlo dohromady, byla sympatická tmavovláska s průzračnýma modrýma očima jako kulička. „Neměla

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.