Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

To nejlepší pro váš běh

PROČ NEVYPADAT PŘI BĚHU SKVĚLE? Naučte se, jak na to. I při běhání v zimě, děšti můžete vypadat skvěle. Ne všechny máme od přírody právě dokonalou pleť a výrazné oči. Bez makekupu se neobejdeme ani při sportu. Důležité je mít odolné ličení, které si vyžaduje víc sofistikovanosti, ale věřte či ne, dá se to. Přirozeně krásná můžete být i s menším počtem líčidel. Viděly jste přeci dokonale nalíčenou biatlonistku Gabrielu Koukalovu. A jak se líčit na běh? Při běhání se hodně potíte a vaše pleť potřebuje dýchat, a proto je nejlepší volbou lehký voděodolný makeup nebo tónovací krém v bio kvalitě. Neodmyslitelnou sučástí je kvalitní voděodolná řasenka pro dokonalé zvýraznění řas a voděodolné tekuté oční linky pro perfektně nalíčené oči.

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.