Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Stryd jako samostatný sporttester

Někdo již o Strydu slyšel a někdo ne. V běžeckých komunitách se vedou bouřlivé diskuse o tom, zda má trénink s watty smysl nebo ne.  Ale co lidé, kteří vůbec netuší, která bije, s během teprve začínají, chtějí mít základní přehled a bojí se začátečnických strašáků jako přetrénování, únavové zlomeniny, došlap, tempo, technika … a celkem často ještě ani neví, zda a jaký sporttester koupit. Článek je psaný „začátečníkům – friendly“ jazykem. Ostříleným mazákům běhajícím s watty se omlouvám, ale tento první článek je věnován přiblížení Strydu i laické veřejnosti a seznámení s tím, že zdravý běh a trénink není žádná věda, které by bylo třeba se bát. Co kdybych vám řekl, že sporttester kupovat nemáte a stačí vám mobilní

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.