Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Proč běhám?

Začala jsem běhat z nutnosti. Chyběl mi čas. Sport jsem měla ráda celý život a vystřídala toho hodně. Zumba, aerobik, pilates, fitbox… Jenže to jsou kolektivní sporty, které se dělají v určitý čas a já si čas chtěla a potřebovala řídit podle sebe. Začala jsem na jaře 2016. Bylo mi 48let. Nazula kecky, které jsem našla doma a vyběhla. Pěkně zvolna po indiánsku. Po měsíci jsem zvládla 6km v kuse. I když mě to těšilo, nebyla jsem si jistá jestli vydržím. Pomohla mi upoutávka na fb na závod „Běhej lesy Brdy“, který se běžel na podzim. Přihlásila jsem se a byla zaregistrovaná jako náhradník. Byla to motivace a ja začala běhat aspoň 3×týdně.Na závod jsem se dostala a zvládla ho.

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.