Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Od 100m k maratonu

Do svých 30 let jsem byla nechutná kariéristka, co pracovala 12 hodin denně, obědvala cigáro a kafe na benzince, sport byl pro mě sprosté slovo a ztráta času, a myslela jsem si, že když polevím v práci, zhroutí se beze mě svět. Naštěstí jsem v té době potkala svého budoucího muže, který mi vysvětlil, že nezhroutí, a že mít třeba rodinu a děti by mohlo být fajn. Protože jsem maximalista, tak jsem to vzala zgruntu a během 5 let porodila tři děti. Tím se mi otočil život o 360 stupňů. Z člověka, který byl zvyklý lítat po světě, vydělávat velké peníze (bohužel ne sobě, ale korporátu), se stala tlustá mamina, která znala jen plíny, unudlený nosy a křik. Byl to

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.