Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Kosmetické okénko žen v běhu 1.díl

Zkoušeli jste si někdy upřímně odpovědět na otázku, proč běháte? Ať už je to kvůli lepší fyzičce, z důvodu komplexního tréninku, ve snaze shodit nějaké to kilo navíc nebo třeba jen pro zábavu, je tu něco, co běh přináší opravdu každému. Jsou to endorfiny – hormony štěstí, které se vyplavují jak během samotného tréninku, tak i několik minut po něm. A proč jsou tak skvělé? Každý sportovec, nejen běžec, může potvrdit, že navozují hlavně skvělou náladu. Odbourávají stavy úzkosti a pomáhají udržet si zdravé sebevědomí. Věděli jste ale, že běh úzce souvisí také s vaší pletí?  Běhání může vaši pokožku podpořit, ale musíte vědět, jak na to Jakákoli sportovní aktivita s sebou přináší řadu pozitiv i negativ. Neplatí to jen

Tento článek je určen jen pro registrované čtenáře a členy klubu Běžec TEAM. Bezplatnou registraci můžeš provést zde. Máš účet? Přihlásit se můžeš na tomto místě.

Získej 1x týdně 7 prémiových článků časopisu Běžec+

Zaregistruj se zdarma k odběr prémiového obsahu. Vždy v pondělí ti pošleme skvělé čtení na celý týden do tvého mailu. Buď vždy v obraze. Pro každého běžce máme něco!
Stepan Horak

Stepan Horak

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.