Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close
BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.

(B+) (RE) START

Znáte ten pocit, když se poprvé postavíte na start? Poprvé v životě, poprvé za sezónu, poprvé po dlouhé pauze… Ač už většina z vás vybíhá v našem týmovém dresu a ač jsme celý projekt Běžce rozjeli již před pár měsíci, i my jsme na (re)startu. Chceme vyběhnout líp, znovu, prvně a se vší vervou. Jsme nervózní a natěšení. Jsme plní motivace a inspirace – obojí pochází hlavně od vás. Děkujeme. Každý (re)start je v životě důležitý. Nabízí novou šanci, naději… A také znamená, že je před námi cesta. A my doufáme, že tahle bude dlouhá a že nás budete doprovázet. A že se budeme rozrůstat a společně poběžíme dlouhý a stabilní běh.

Protože vy pomáháte nám najít inspiraci, energii a motivaci pro vznik a rozrůstání něčeho nového a věříme, že i krásného, i my chceme motivovat a pomáhat. Celý projekt má hlavní myšlenku a poslání právě v pomoci a motivaci. Během i k běhu. Chceme motivovat vás, aby se vám lépe běželo, aby se vám chtělo vstát, rozběhnout se, zrychlit… Ať cítíte že o své úspěchy se máte s kým podělit a na svá trápení a neúspěchy nejste sami. A také chceme (spolu s vámi) pomoci těm, co to potřebují a třeba neměli v životě mnoho štěstí. Náš projekt se tedy neponese jen směrem pomoci “virtuální” podpory a týmového ducha, ale také tím charitativním. Pomáhejme tedy skutečně nejen k běhu, ale také během. “Pomáhejme” myslíme opravdu MY, my všichni – redakce i vy. Protože každý člen se počítá, každý člen činí pomoc větší a silnější.

Držíte v ruce první tištěné číslo našeho časopisu a snad z toho máte aspoň částečně stejnou radost, jako my. Každé dva měsíce s vámi chceme sdílet vaše příběhy, naše plány a spoustu rad i praktických článků. Během hubneme, odháníme stres, čerpáme energii, vypínáme hlavu… Vlastně jsme zjistili, že je propojený s velkou částí našich/vašich životů a nás těší, že i toto nás spojuje a jen to potvrzuje směr, jakým chceme jít. V našem časopise tedy najdete samozřejmě běžecké články. Články, kde vám poradíme, jaké vybrat boty/ hodinky, jak na trénink, co jíst a jak se motivovat. Najdete zde ale i články, co se týkají vztahů a všeho kolem nich – jak (se) milovat, životních posunů a pádů i nových začátků…

Děkujeme, že dáváte každý den najevo, že u tohoto (re)STARTU nejsme sami. Takže 3, 2, 1…

Štěpán Běžec

BĚŽEC TEAM

BĚŽEC TEAM

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kup si aktuální číslo časopisu BĚŽEC+

95 Kč

  • cena včetně poštovného
  • ON LINE verze aktuálního čísla
Scroll To Top Sidebar
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.