Zpět na hlavní stranu / B+ Teorie běhu / Běžecké otevřené nebe – přidej se k nám!!!

Běžecké otevřené nebe – přidej se k nám!!!

Jmenuji se Štěpán Horák a jsem zakladatel projektu Běžec+, do jehož portfolia spadá i tato naprosto nově pojatá běžecká platforma. Součástí této platformy je www stránka bezec.eu, běžecká skupina Běžec+, FB stránky Běžec a Myšlienky bežca. Velice rád bych tě pozval k připojení se k nám a doufám, že tě tvé případné kliknutí opravdu posune dál. Já a náš team jsme pro to připraveni udělat maximum.

V této platformě jsou zastoupeny všechny kategorie běžců, nerozlišujeme, zda běžec je ten, který uběhne 1 km za nějaký čas nebo vzdálenost dle nesmyslných kriterií. Běžec je podle nás ten, kdo v jeden okamžik má obě nohy ve vzduchu …

Z tohoto důvodu buď, prosím, případně tolerantní k různým diskusím, které se napříč celou platformou vedou. Neodsuzuj ostatní a neprosazuj silou svůj názor jako jedinou pravdu. Pravda je zvláště v oblasti běhu a výživy těžko uchopitelný stav. Každý jsme jiný a určité principy a pravidla nemusí fungovat u druhých, i když u tebe slaví úspěch.

Základem naší platformy je skupina Běžec+, kde jsou Běžecké lekce, do kterých jsme soustředili veškerý obsah pilotního webu www.bezec.eu. Vše teď najdeš přehledně zařazeno v jednotlivých lekcích, které představují kategorie našeho webu. Během krátké doby zde soustředíme přes 300 článků o běhu, tréninku, závodních tipech, výživě, hubnutí, zdraví, tréninkových plánech, receptech a další …

Tyto lekce by měli minimalizovat opakující se dotazy nových členů a začínajících běžců, které se týkají velice podobných okruhů otázek. Na naprostou většinu z nich naleznete odpověď v našich článcích. To dává prostor proto, aby v kanálu příspěvků skupiny byly vaše běhy, fotky a diskuse se vedla právě k nim nebo k speciálně otevřeným tématům a událostem.

Velice usilovně každý den pracujeme na novém obsahu stránek www.bezec.eu, moderování skupiny, stejně tak udržování FB stránky Běžec. Jako první a ne zdaleka poslední akvizici jsme do naší skupiny odkoupili velice populární slovenskou stránku Myšlienky bežca, která je zaměřena výhradně na motivaci běžců. Tyto úžasné motivční citáty vás budou provázet a motivovat vás, jako motivují tisíce slovenslých běžců.

Naší akvizící se rozkročujeme k našim slovenským přátelům a hrdě projekt Běžec+ považujeme za Česko Slovenský projekt. Naší snahou je dělat věci, které jiní nedělají, případně je dělat jinak. Proto již teď mohu potvrdit, že členové naší skupiny budou mít k dispozici vlastní ON LINE Magazím Běžec+ zcela zdarma, který si nečlenové budou moci volně zakoupit v eShopu na našich stránkách www.bezec.eu. První číslo plánujeme v 1/2 měsíce května.

Zároveň jsme se rozhodli po osobní dohodě a nastavení jasných pravidel otevřít náš projekt v plném rozsahu všem, kteří o to mají zájem. V první vlně (aktuálně již možno) jsme připraveni podpořit všechny blogaře, co vytváří vlastní zajímavý obsah a otevřít jim cestu k naším čtenářům, kterých jen za období 12. února – 12 března bylo přes 91tis na našem webu. Náš rozpočet na reklamu podpoří i propagaci vašich příspěvků a tím pádem i vás a vašich prajektů.

Současně připravujeme podpořit všechny ty, kteří běh trénují a kteří organizují běžecké akce. Umožníme vám opět po osobní dohodě zveřejňovat vaše události a kontakty na našem webu, FB stránce a skupině. (Realizace květen, ale možno začít jednat již teď)

Velice rádi podpoříme organizátory běžeckých závodů, kterým jsme opět připraveni podat pomocnou ruku při propagaci jejich událostí. (Realizace květen, ale možno začít jednat již teď)

Již teď mohu prohlásit, že výše uvedené nabídky jsou míněny ZDARMA a bez poplatků. Nabízíme vám partnerskou ruku. Zaleží na vás, zda ji uchopíte.

Rozhodli jsme se udělat něco co ještě nikdo před námi. Spustit Otevřené běžecké virtuální nebe. Záleží pouze na vás, zda v něm budete s námi. Pokud mátě zájem se k naší platformě připojit, napište mi svoji nabídku na stepan.horak@bezec.eu

Ještě jednou chci poděkovat všem běžcům, kteří se zaregistrovali na našem webu bezec.eu, stali se členy naší skupiny Bežec+ či svým LIKE podpořili naši FB stránku Běžec či Myšlienky bežca. Zároveň i všem těm, kteří se rozhodnou podpořit náš projekt Běžecké otevřené nebe.

V případě, že se chcete připojit jako běžkyně či běžec do naší skupiny a čerpat z našich služeb, můžete tak snadno učinit kliknutím na níže uvedený odkaz, který váš běh posune dál …

Chci se připojit do Běžecké skupiny Běžec+

Za celý team

Štěpán Horák

O StepanBezec

Jsem srdcem běžec, který se věnuje vytrvalostnímu běhu, vypracoval jsem techniku 5:1, má filozofie je založena na tom, že nejlepším trenérem je tvé srdce. Dále se zajímám o evoluci člověka a výživu. Nejdelší závod co jsem běžel je 105 km. MImo běh fotím, zajímám se o historii, hudbu a samozřejmě buduji a píši obsah bezec.eu.

Také zkontrolujte

Základní tréninkové plány ke stažení v PDF ZDARMA !

Připravili jsme pro vás spolu s Pavlem Baběrádem serii tréninkových plánů pro začínající i pokročilé

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: