Sign in

close
Create an Account

Shopping cart

close

Tento článek můžete brát jako malý výcvikový kemp lepšího sexu 🙂 Na rozdíl od obecné víry, nemusíte ovládat 52 poloh nebo mít zázemí v pornu, abyste byla zatraceně dobrá v posteli. Místo toho je potřeba se vrátit k mnohem jemnějším (a realističtějším) faktorům, které už stejně možná používáte. Pokud ne, jsme tu, abychom vám pomohli vypilovat vaše umění partnera skutečně ohromit.

01 Neodsuzujte

Když vám dá partner najevo své fantazie, nebo si přiznáte své vlastní, buďte k různým přáním a erotickým fantaziím otevřená – to je v partnerství klíčové, říká terapeut Ian Kerner, Ph.D., autor knihy „ She Comes First“ (Vyvrcholí první). „Pamatujte, že se jedná o sféru fantazie – není to nic, co byste kdy musela dělat.“ Proto odhoďte předsudky a poslouchejte partnerova a svá přání. Možná vás něco skutečně zaujme.

02 Buďte inovativní

My vidíme opěrku gauče, vy skvělou podpěru pro sex zezadu, my vidíme podprsenku, vy pomůcku ke spoutání. Být kreativní a hledat nové způsoby jak sex okořenit je pro milence zásadní, říká terapeutka partnerských vztahů Pepper Schwartzová, Ph.D., autorka knihy The Normal Bar: The Surprising Secrets of Happy Couples. (Obyčejný bar: Překvapivá tajemství šťastných párů) „Někdo, kdo řekne, pojďme si obléct něco sexy nebo pojďme do šatníku, nebo cokoli, co je trochu zajímavé, je super“, říká Schwartzová.  

03 Myslete na sex – často

A tím nemyslíme, když jste zaneprázdnění, nebo kdykoli vidíte hříšně sexy chlapa v posilovně. „Sex má silnou mentální stránku“, říká Kerner. Proto vnímejte, kdy máte během dne erotické myšlenky nebo cítíte vzrušení a nezavrhujte je hned. „Dovolte sami sobě erotické pocity a pozorujte kolem sebe, co vám připadá vzrušující“, říká Kerner. Stále nevěříte, že vaše libido a mozek jsou propojené?

04 Upřednostněte potřeby partnera nad svými

Praktikovat pochopení v každé oblasti života je svazující, ale být takový v posteli z vás udělá skutečně výborného sexuálního partnera. Neříkáme vám, abyste vždy upřednostnily potřeby partnera (vaše orgasmy jsou také důležité), ale je opravdu vzrušující, když se snažíte partnera každou chvilku potěšit, právě pro to potěšení samotné. „Ten pravý čas je třeba ráno, kdy partner chce sex“, říká Kerner. Nebo je to laskání v pozici, kterou mají rádi, nebo jim dát orální sex ne jen jako předehru hlavního čísla. Není to o věčné nezištnosti, ale o opečovávání partnera tak, jak byste chtěla být opečovávaná vy. Ubezpečujeme vás, že tahle vaše aktivita nezůstane bez povšimnutí.

05 Zkuste (téměř) vše, aspoň jednou

„Je těžké být dobrá v posteli, když děláte jen, co znáte a nechcete zkusit nic jiného“, říká Schwartzová. „Nemusíte toužit skákat ze stromu, ale měla byste mít pocit, že to může být zábava, nebo si říct, proč ne?!“ Samozřejmě, pokud partner touží po trojce a vy jste proti, je zcela legitimní říct ne. Ale pokud se jedná o nové triky, tipy, techniky, doporučujeme vám zkusit to. Třeba se vám to bude líbit!

06 Dělejte si to ráda 

Ne u Netflixu, ale se svou vagínou. Kdo zná své tělo, ví, co se mu líbí, je lepší milenec a sex si lépe užije. Ženy často zapomenou, jak příjemná a užitečná je masturbace, zvlášť, žijí–li ve vztahu. Některé si taky myslí, že je masturbace zbaví zájmu o sex, ale opak je pravdou, říká Kerner. Máte-li pocit, že masturbací zanedbáváte partnera, vždycky ho můžete pozvat, aby se díval.

07 Nebuďte stydlivka

Vzpomeňte si na nejlepší sex, co jste kdy měla – předpokládám, že váš partner byl vášnivý, nadšený nebo jen překypoval sexappealem. Vsadím se, že se nestaral o to, jaké má tělo, jestli je zhasnuto, nestěžoval si na své tlusté břicho. Už jsem to říkala a opakuji: Sebevědomí je nejvíc sexy věc, jakou můžete mít. „Když někdo řekne: Jsem sexy, jakkoli zrovna vypadám!, budete tomu věřit“, říká Schwartzová. Není od věci vědět, kdy být trošku hlasitá a bláznivá. 

08 Umět se uvolnit, nechat se unést, necenzurovat se, j

e u partnerů skvělá vlastnost. Zaprvé, nebudete tak stydlivá, což je vždy sexy. Další důvod: Muži říkají, že vždy chtějí, aby byla partnerka slyšet, vysvětluje Schwartzová, autorka studie pro publikaci The Normal Bar. „ Muži si nikdy nejsou jistí, co přesně žena chce, pokud vidí, že si sex užívá sama a jemu nedává žádné podněty. Chtějí ty pokyny slyšet. Může to být cokoli, od vzdechů po slova a věty, jako „víc“, „pomaleji“, nebo“ jo, tady“.“

09 Buďte spontánní

Když jsme se zeptali mužů, co byla ta nejžhavější věc, kterou žena udělala při sexu, hlavní téma vymizelo. Převzít vedení, udělat něco nečekaného, spontánního. Od probuzení orálním sexem, nebo když čekala v posteli v sexy prádle – tyto malé věci dělají velký dojem, protože nejsou všední.

10 Buďte v kondici

Být ve fyzické kondici a aktivní má na ženy afrodiziakální účinek, ale také budete lepší v posteli. Například – cvičení zvyšuje pozornost, zvyšuje libido, posiluje výdrž a pomáhá získat sebedůvěru. 

11 Zasmějte se  sama sobě

Kdo je dobrý v posteli, vidí zábavu a humor v každé situaci, protože přece sex je zábava. Expert na sex, Logan Levkoff, Ph.D., nám nedávno řekl: „Možná si nevybavíte nejsilnější orgasmus, co jste kdy měli, ale nikdy nezapomenete na to, jak jste spadli z postele, protože jste byli tak mimo, že jste si nevšimli, že jste na kraji.“ Divné zvuky, hluk, nepovedené pozice – vše se může stát, ale pokud se tomu umíte zasmát a užívat si, to je to, budete úžasná.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? SDÍLEJTE HO
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Aktuální číslo časopisu Běžec+ právě v prodeji

Pokud chceš dostat časopis hned jak ho doděláme ZAREGISTRUJ se k odběru právě teď.

Tištěná verze je opravdu exkluzivní. Obálka 250g křída mat a vnitřek 115 g křída mat spolu s formátem B5 nás řadí mezi nejkvalitnější časopisy na trhu co se technických parametrů týká. O těch obsahových nepochybujeme. Pouze v tištěné verzi budeme uvádět slevové kupony našich partnerů, které vám ušetří tisíce korun. Co třeba Adidas nebo Reebok od LionSport se slevou 30% nebo náš běžecký dres se slevou 20%? Protože chcemena Klokánka letos vybrat 250.000 Kč rozhodli jsme se věnovat z každého kusového prodeje časopisu Běžec+ 25 Kč ve prospěch Fondu ohrožených dětí – Klokánka.

Startovní balíček RUN FOR LIVE - STOP COVID -19

Scroll To Top
Soubory cookie používáme pro zlepšení vašich zkušeností na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.